Hizmetlerimiz
 • Yıllardır yapmış olduğumuz organizasyonlardan sağladığımız tecrübeyi bir sonraki organizasyonumuza taşıyarak, Donanımlı kadrosu ile katılımcı memnuniyetini maksimum düzeyde sağlayan, teknolojik alt yapısı ile eşsiz görsel şölen sunan, profesyonel etkinlik yönetimi ile organizasyonlarınızı unutulmayacak hale getiriyoruz.
Organizasyon
 • Hem Türkiye’de hem de dünya çapında farklı ölçeklerde kongre organizasyonları yapıyoruz. Kongreler kısaca belirli bir konuda amaç bilgi ve tecrübelerin paylaşıldığı organizasyonlardır. Bizim içinse; bunun yanında kongre geleceğe değer katan bir hamleyi ifade eder. Konusu çok az insanı doğrudan ilgilendirdiği halde tüm dünyada bilinen ve saygı duyulan kongreler, başarılı bir organizasyonun sonucudur..
Kongre
 • Ancak iyi planlanmış bir festivalde eğlenir insanlar, sadece başarılı bir organizasyonda eşlik edilir söylenen şarkılara...
Festival- Konser
 • Yurtiçi ve Yurtdışı Fuar organizasyonlarında başarılı organizasyonları ve disiplinli çalışma prensipleri sayesinde seçkin bir yere gelen firmamız, düzenlediğimiz fuar, kongre, konser, açılış ve diğer organizasyonlardaki başarının ve muhataplarımızın koşulsuz memnuniyetini esas alan iş anlayışımızın bir göstergesi olmuştur.
Fuar
 • Bugüne kadar birçok organizasyonu başarı ile tamamlama deneyimine ve bunun getirdiği haklı özgüvene sahibiz. İşimize olan tutkumuz, en iyi sonucu elde etme kaygımız, mutlu yüz arayan gözlerimiz ile bu sektörde her geçen gün daha da yükselmekteyiz. Takım ruhunu, ulaşılması gereken hedefler için yönetsel bir bir enstrüman olarak görürüz.
Etkinlik Yönetimi
 • Ulusal ve uluslararası tüm organizasyonlarınızda, hayalini kurduğunuz tüm projeler de en güncel ve teknolojik ekipmanlar ve alanında uzman teknik kadromuzla beraber hayallerinizi gerçekleştirmek için ilk gün ki heyecanımızla çalışmaya devam ediyoruz Dünyanın önde gelen teknolojilerini takip konusunda rakip tanımayan ürün yelpazemizle kamu, spor, eğlence, medya gibi bir çok sektörde görsel ve ses sistemleri sağlama ve kurulumu, teknik destek, operasyon yönetimi, içerik üretimi ve daha birçok ihtiyacınız için Turveb Teknoloji olarak yanınızdayız.
Teknoloji
 • Dijital reklam, Kamu Spotu, Sosyal Medya Reklamları, Belgesel ve Film Yapımı gibi bir çok projede en ince ayrıntısına kadar planlanmaktadır.
Medya & Tasarım
 • Tedavi öncesi ve Tedavi sonrası profesyonel hizmet anlayışı Turveb2Health, Tedavi öncesi, - Doğru ve hızlı bilgi edinebilme, - Doktoruna anlık ulaşabilme ve sürekli iletişimde olabilme imkanı, - Gelen hastanın ulaşım, konaklama ve transfer süreci planlaması, Tedavi süreci ve sonrası - Tercüman hizmeti, - Modern ve doğru tedavi yöntemleri, - Modern takip sistemi, - Hayat boyu iletişim
Sağlık Turizmi
 • Kültürümüzde; misafirimizi gelirken karşılamak, giderken yolcu etmek ona duyduğumuz saygıdandır. Yaptığımız organizasyonlarda tüm konuklarınızın transfer işlemini yapıyoruz. Transferin yapılacağı güzergah (ev/otogar/havaalanı...) ve araç konusunda ise tercih sizin...
Transfer
 • Yoğun ve stresli günler geride kaldı. İyi bir tatil sizin hakkınız. Bütçeniz ve istekleriniz doğrultusunda en iyi seçenekleri sunmakta bizim işimiz.
Tatil
 • Çok gezen mi bilir, daha çok gezen mi? Gezmeyi seviyor ve tatil günlerini gezmek için bir fırsat olarak görüyorsanız; TURVEB'in yurtiçi ve yurtdışı turları tam size göre..
Tur
 • Kurumsal ve bireysel yolculuklarınız için tüm havayolu firmalarının uçak biletlerini kesiyoruz.
Uçak Bileti